5 en 6 september Stellingwerftoernooi 2026

Komend weekend wordt in Ooststellingwerf, op de banen van Oosterwolde, Appelscha en Haulerwijk het 48e Stellingwerftoernooi gehouden. De organisatie heeft er weer zin in en het weer lijkt prima tennisweer te worden.

Van onze club doen er 3 koppels mee:

  • Jan de Vries en Annemiek Kremer in de B-poule
  • Bram van Schagen en Francien Spannenburg in de C-poule
  • Hendrik v/d Goot en Vronie de Groot in de D-poule

Het complete wedstrijdprogramma van onze koppels:

DagPoule BPoule CPoule D
Zaterdag 5 sept.12.30 Oosterwolde13.15 Oosterwolde12.30 Appelscha
15.00 Appelscha15.00 Appelscha14.15 Haulerwijk
16.45 Haulerwijk17.30 Haulerwijk16.00 Oosterwolde
Zondag 6 sept.11.00 Haulerwijk12.00 Oosterwolde10.00 Haulerwijk
13.00 Oosterwolde14.00 Oosterwolde12.00 Oosterwolde
14.00 Appelscha

De prijsuitreiking wordt verwacht rondom 16.00 op de zondag in Oosterwolde. Neemt West de beker weer mee, of blijft hij dit jaar in Oost?

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *